Category :

Odzież

odziez-reklamowa-25785-sm.jpg

Wielu właścicieli firm robi naprawdę ogromny błąd oferując swoim klientom różnego rodzaju gratisy, które są niskiej jakości. Często rzeczy te zamawia się z Chin, gdzie wiadomo jak wygląda przecież produkcja i doskonale też wiadomo jakiej jakości potrafią być takie drobne przedmioty. Jeśli już organizujemy kampanię reklamową z gratisowymi produktami lub na przykład chcemy zrobić konkurs ..

Read more

odziez-reklamowa-25317-sm.jpg

Wielu właścicieli firm na poważnie zastanawia się dzisiaj na możliwościami promowania własnej działalności. Nie ma co się dziwić oczywiście takiemu stanowi rzeczy. Czasy są bardzo trudne, konkurencja na rynku ogromna, klienci mają coraz mniej pieniędzy i do tego stają się bardziej wybredni. Wszystko to działa na niekorzyść firm, a te najmniejsze bardzo często tracą płynność ..

Read more

Dlaczego reklama na odzieży dziecięcej może być skuteczna? Może dlatego, że lubimy patrzeć na dzieci, na ich zabawę, śmieszne miny i rozczulające gadżety. A może dlatego, że ubranka dziecięce są kolorowe i przykuwają uwagę. Może też dlatego, że reklama na małej bluzeczce wygląda ciekawie. Jedno jest pewne: reklama na dziecięcej odzieży jest nietuzinkowa i kojarzy ..

Read more